_DSC5932 (kopie)
DSC_0704
DSC_4171_edited
1 (1)
194378651_327116168795615_2428939970543884284_n.jpg

Střední školu se zaměřením na fotografii jsem vystudovala v pražských Vysočanech. Jsem milovnice knih, starých příběhů a cestování.

607 800 349

t.holikova@email.cz

Fotografie jsou jedny z rodinných klenotů. Proto je potřeba jim dát maximální péči.

SVATBA | LIFESTYLE | PORTRÉT

Tereza Holíková

"S Terkou je při focení skvělá atmosféra. Výsledkem jsou perfektně vyfocené a upravené fototgrafie."

- Míša

Focení probíhá bez tlaku a nepříjemných póz. Záleží mi na tom, abyste se cítili uvolněně, přirozeně a hlavně komfortně. Proto s Vámi před focením konzultuji každou maličkost.

Nafocené fotografie Vám pošlu k náhledu do 48 hodin od doby focení. Fotografie, které se vám budou líbit označíte a já Vám je do sedmi pracovních dnů upravím a v digitální podobě odevzdám formou soukromé online galerie s odkazem na stáhnutí fotografií.  

Profesionálně tištěné fotografie, z premium papíru Vám doručí Česká pošta do sedmi pracovních dnů od doručení fotografií v digitální podobě. 

Reference

"I když nejsem typ co by focení nějak miloval, tak focení s Terkou, byl vždy zážitek. V první  řadě jsem byl rád, že focení neprobíhalo formou strnulého pozování před objektivem foťáku, slečna fotografka mě vždy fotila v akci, takže snímky vypadaly vždy velmi přirozeně a nenuceně. Po dobu celého focení byla opravdu příjemná atmosféra, takže můj prvotní ostych byl po několika málo chvílích ten tam. Kromě milého a přátelského přístupu oceňuji taky to, že Terka nemá problém kvůli parádnímu snímku obětovat své pohodlí a vlézt i někam, kam by se někteří fotografové neodvážili. Fotky byly vždy krásně ostře vyfocené a parádně upravené."

- Jakub

"Focení s Terkou je jedna z těch příjemnějších záležitostí. Je správně entusiastická a pohodová. Dokázala ze mne na pár minut udělat modela amatéra a zbavila mne pocitu, že před fotoaparát nepatřím. Je svým způsobem zapálená perfekcionistka, ale výsledek její práce vždy stojí za to. Rozhodně bych se nebál další spolupráce!"

- Ondra