DSC_0704
DSC_4171_edited
1 (1)
"Focení s Terkou je jedna z těch příjemnějších záležitostí. Je správně entusiastická a pohodová. Dokázala ze mne na pár minut udělat modela amatéra a zbavila mne pocitu, že před fotoaparát nepatřím. Je svým způsobem zapálená perfekcionistka, ale výsledek její práce vždy stojí za to. Rozhodně bych se nebál další spolupráce!"
Ondra
"I když nejsem typ co by focení nějak miloval, tak focení s Terkou, byl vždy zážitek. V první  řadě jsem byl rád, že focení neprobíhalo formou strnulého pozování před objektivem foťáku, slečna fotografka mě vždy fotila v akci, takže snímky vypadaly vždy velmi přirozeně a nenuceně. Po dobu celého focení byla opravdu příjemná atmosféra, takže můj prvotní ostych byl po několika málo chvílích ten tam. Kromě milého a přátelského přístupu oceňuji taky to, že Terka nemá problém kvůli parádnímu snímku obětovat své pohodlí a vlézt i někam, kam by se někteří fotografové neodvážili. Fotky byly vždy krásně ostře vyfocené a parádně upravené."
 Jakub
"S Terkou je při focení skvělá atmosféra. Výsledkem jsou perfektně vyfocené a upravené fototgrafie."
Míša

Focení probíhá bez tlaku a nepříjemných póz. Záleží mi na tom, abyste se cítili uvolněně, přirozeně a hlavně komfortně. Proto s Vámi před focením konzultuji každou maličkost.

Reference

1. Kontakt
Po odeslání kontaktního formuláře se Vám do 8 hodin ozvu a odpovím na to, co Vás zajímá. 
2. Ráda Vás více poznám
Po prvním kontaktu následuje seznámení. Můžeme zajít na kávu či čaj, udělat předsvatební focení nebo se spojit přes skype.
3. Potvrzení
2 dny před svatbou si zavoláme, zda vše platí a zda se něco nezměnilo.

Jak focení probíhá?

4. Svatba
V den svatby přijedu o hodinu dříve. Seznámím se s místem, nastavím foťák a pak už jen "tiše" vše dokumentuji.
5. Odeslání fotek
Nafocené fotografie Vám pošlu k náhledu do 48 hodin od doby focení. Fotografie, které se Vám budou líbit označíte a já Vám je do deseti pracovních dnů upravím a v digitální podobě odevzdám formou soukromé online galerie s odkazem na stáhnutí fotografií.
6. Tisk fotek
Profesionálně tištěné fotografie z premium papíru, fotoknihu nebo fotoobraz Vám doručí Česká pošta do deseti pracovních dnů od doručení fotografií v digitální podobě.